Kompleksowe remonty mieszkań - Poznań i okolice

Usługi remontowo-budowlane

Zazwyczaj kompleksowe remonty kojarzą się z bałaganem, toną kurzu, nadzorowaniem nieokiełznanej ekipy remontowej oraz godzinami spędzonymi w sklepach budowlanych. Na szczęście jesteśmy my! Poza kompleksową obsługą w zakresie wykończania mieszkania i domu „pod klucz”, podejmujemy się również prac remontowych.

Fachowość, terminowość, gwarancja jakości

Korzystając z usług Tanio Pod Klucz już nie musisz martwić się szukaniem i nadzorowaniem ekipy remontowej. Dzięki współpracy z nami oszczędzisz sobie stresu i nerwów związanych z pracami remontowymi, a doświadczenie naszych pracowników zagwarantuje precyzyjne wykonanie każdego kompleksowego remontu z pieczołowitym dopilnowaniem każdego szczegółu.

Podobnie jak nasi klienci, cenimy sobie fachowość, terminowość i dokładność. Po skończonym remoncie zastaniesz swoje mieszkanie czyste, schludne i wysprzątane, a na wykonywane przez nas prace otrzymasz 3 lata gwarancji.

Remont szyty na miarę
 

Podejmując współpracę z naszą firmą, remontowy budżet nie wymknie Ci się spod kontroli. Każdy z naszych klientów otrzymuje dedykowanego opiekuna, który jest do jego dyspozycji na każdym etapie remontu. Doradzi i zaproponuje rozwiązanie w różnych kwestiach związanych z wykonywanymi pracami. Z nim ustalisz wszystkie szczegóły. To on dopilnuje zamówień materiałów oraz będzie czuwał nad harmonogramem i wykonaniem prac. Dzięki takiemu modelowi współpracy i ograniczeniem kontaktu tylko do jednej osoby odpowiedzialnej za nadzór całego remontu, zaoszczędzisz swój cenny czas i pieniądze.

Zakres naszych prac remontowych

tynki
gładzie gipsowe
prace z karton-gipsów
(ścianki działowe, zabudowy)
stawianie ścianek działowych metodą tradycyjną
malowanie
tapetowanie
sufity
podwieszane
biały
montaż
instalacje
wodno-kanalizacyjne
montaż płytek, układanie glazury, terakoty, kamienia
podłogi z desek, parkietu, mozaiki, paneli podłogowych
przeróbki
hydrauliczne
układanie paneli oraz parkietów trójwarstwowych
instalacje
przeróbki elektryczne
artystycznie kute balustrady i inne elementy z metalu
pozostałe prace remontowe